Elamusgrupp

elamusgrupp logo

10 kõige multifunktsionaalsemat välijõusaali Tartus

Õues värske õhu käes sportimine on mõnus ja sõltuvust tekitav harjumus. See võib tekitada tunde, et ei tahagi enam kinnises ruumis jooksulindil olla. Selleks, et õues jõutreeninguid teha, tuleb valida endale välijõusaal. Pakume Sulle välja 10 kõige multifunktsionaalsemat välijõusaali Tartu linnas. Vaata, kas mõni neist on Sulle juba tuttav.

 

TOP 10 välijõusaali Tartus

 

Lõuatõmbekangid


Tähtvere Spordipargi välijõusaal

Igale vanusele ja füüsilisele võimekusele mõeldud välijõusaal. Seal on võimalik proovida ronimist, slackline’i ja ka jõusaali trenažööre.  Välijõusaalis on eri kõrgusel asetsevad lõuatõmbekangid, neli paari rööbaspuid, jõutõmbekang, varbsein, rippredel, kaldpink, palgitõstmise trenažöörid, treeningköied, võimlemistrõngad, jalapink ja rinnaltsurumise pink. Lisaks eelnevale on tegevust ka nooremale põlvkonnale, kes saavad antud pargis aega veeta kiikudes ning turnides.Tartu Raadi Terminali tankla välijõusaal 

Linnapiiril asuv jõusaali trenažööridega välijõusaal. Suvisel ajal tuuakse välja veel jõutõmbekang, hantlid ja rinnaltsurumise pink. Aastaringselt on olemas lõuatõmbekang, rööbaspuud, boksikott, rippredel ja varbsein.Peetri välijõusaal 

 Välijõusaal koos väikese mänguväljakuga. Jõulinnak koosneb rööbaspuudest, varbseinast ja rippedelist. Lisaks on seal eri kõrgustel olevad lõuatõmbekangid. Kohapeal on plakat erinevate välijõusaali harjutustega.


Lõuatõmbekangid


Anne kanali spordiväljak  

Sportimisvõimalusi on nii jõutreeningute kui ka vastupidavusspordi harrastajatele. Käte- ja seljalihaste treenimiseks on kohapeal lõuatõmbekang, varbsein, rippredel, tõstepalk ja  rööbaspuud. Jala- ja kõhulihaste jaoks: takistusjooksu tõkked, jalgrattatrenažöör, kõhulihasepink ja tasakaalupalk.


välijõusaal


Ihaste välijõusaal 

Mõnusalt hubases kohas asuv välijõusaal. Mis koosneb varbseinast, rippredelist, jõutõmbekangist, tõstepalgist, võimlemisrängastest, lõuatõmbekangist, rööbaspuudest ja kahest eri kõrgusel paiknevast pingist. Lastele on olemas kiik, ronimissein ja muud turnimisvahendid.


Lõuatõmbekangid


Raja pargi spordiväljak  

Pargis paiknevad mitmed jõu arendamise trenažöörid. Kohapeal on rööbaspuud, varbsein, rippredel, lõuatõmbekangid, kaldpink ja eri kõrgustes kastid. Pargi alal on veel tasakaaluliinid, võrkpalliväljak ja muud vaba aja veetmise vahendid.


välijõusaal


Karlova Kooli spordiväljak  

Välijõusaal asub küll kooli alal, kuid treenida tohivad päevasel ajal kõik huvilised. Välijõusaalis on eri kõrgustel lõuatõmbekangid, rippredel, tasakaalulaud ja slackline. Konstruktsioon on vastupidav ja kannatab erinevate elementide õppimist.


välijõusaal lõuatõmbekangid


Kesklinna välijõusaal  

Toomemäel paiknev välijõusaal. Seal on kaks köit, varbsein, rippredel, võimlemisrõngad, lõuatõmbekangid, rööbaspuud ja eri astmetega pink. Lisaks on olemas ka lauatennise laud.


Lõuatõmbekangid


Annelinna Gümnaasiumi välijõusaal 

Lahtisel kooli õuealal paiknev välijõusaal. Olemas on rööbaspuud, varbsein, rippredel, võimlemisrõngad ja  lõuatõmbekangid.


välijõusaal


Raadi välijõusaal 

Raadi mõisa vastas asuval alal paiknev välijõusaal. Seal samas asub ka laste mänguväljak. Välijõusaal koosneb varbseinast, rippredelist, lõuatõmbekangidest, võimlemisrõngastest, rööbaspuudest, kaldpingist ning eri kõrgustel asetsevatest pinkidest. välijõusaali Tartus


Välijõusaali treeningute kohta saad lugeda lisa: Treeningute efektiivsus

Rohkem välijõusaalide asukohti leiad meie avalehelt: www.spordivaljakud.ee

Firstly. Secondly. Thirdly. Therefore. For instance. Meanwhile. After that. Further. And. But, öö. Above all. For example. Likewise. Similarly. During. In conclusion. To sum up. On the other hand. In other words. Firstly. Secondly. Thirdly. Therefore. For instance. Meanwhile. After that. Further. And. But, öö. Above all. For example. Likewise. Similarly. During. In conclusion. 

Recent Posts