Elamusgrupp

elamusgrupp logo

Slackline show Tartu Laulukaare vahel

Slackline esinemine Tartu Laulukaare vahel

Tartu Lauluväljakul aset leidnud Võimlemisfestival tõi esmakordselt kõrgustesse midagi enneolematut – vapustava slackline show. See ei olnud mitte lihtsalt üle köie kõndimine, vaid tõeline kunstivorm, kus ekstreemsus, tasakaal ja julgus sulandusid üheks lummavaks etenduseks.

Esinemise käigus ei piirdunud artist mitte ainult köiel kõndimisega, vaid tõi välja ka staatilised elemendid, akrobaatilised pöörded ja graatsilised saltod, täites õhu adrenaliini ja ootusärevusega. See oli mitte ainult vaatemäng, vaid lugu ekstreemsest tasakaalust, kus kunst ja julgus said uue tähenduse.

Lisaks slackline etteastele olid kohal ka akrobaatika- ja tantsugrupid, kelle kavades oli samuti näha mitmesuguseid saltosid ja lummavat koreograafiat.  Tartu Lauluväljaku Võimlemisfestival tõi kokku võimlemishuvilised üle Eesti – see oli üritus, mis kõneles sügavamast kirest tasakaalu, akrobaatika ja ekstreemsuse vastu, jättes publikule unustamatu mälestuse.

 

Hoia meie tegevusel silm peal Facebookis.

 

Broneeri slackline show

Midagi täiesti teistsugust - slackline show maa ja taeva vahel!
Olgu teemaks kas suvepäevad, firma eraüritused, avalikud üritused või hoopis midagi muud, slackline esinemine jätab osalejatele unustamatu mälestuse Teie üritusest.

Saada päring