Elamusgrupp

elamusgrupp logo

Slackline esinemine Sinu üritusele – lausa jalustrabav!

 

Slackline esinemine

 

 

Miks lisada enda üritusele üks põnev etteaste?

Suurepärase ja meeldejääva ürituse korraldamine on mahukas projekt, mis nõuab oskust mõelda läbi igat detaili. Üritus peab olema põneva programmiga, mis annaks osalejale piisavalt aega ennast vabalt tunda, kuid samas pakuks tegevusi, mis oleksid kaasahaaravad ja meeldejäävad. Selleks, et üritus meeldejäävaks muuta, tuleks kindlasti mõelda mõne tavapärasest silmapaistvama esinemise peale, mida osalejad veel näinud pole – Slackline esinemine! 

 

Mis on slackline?

Slackline ehk tasakaalusport on kahe ankrupunkti vahele kinnitatud 2,5 või 5cm laiune tasakaaluliin, mida mööda saab kõndida ning teha ka peadpööritavaid elemente nagu saltosid ja hüppeid.

 

Slackline show

Esinemine pakub närvekõditavaid emotsioone kõigile pealtvaatajatele. Slackline esinemine võib olla vastavalt korraldajale soovile nii maa kohal kui ka kõrghoonete või kraanade vahel. Etteaste jooksul saab näha tasakaaluliinil kõrgtasemel keha valitsust. Sooritatakse mitmeid staatilisi ja dünamiilisi trikke, millest ei puudu ka eri suundades saltod ja pöörded. Kui soovite enda töötajatele pakkuda midagi täiesti teistsugust ning adrenaliinirohket elamust, siis slackline show on kindlapeale valik. Uudne, teistest erinev ja meeldejääv etteaste igale inimtüübile.

 

Kust leida slackline etteaste jaoks esineja?

Slackline etteaste tellimise kohta saab uurida klikates siia.

Tegutseme aastaringselt ning soovitame ühendust võtta varakult, et kindlustada artisti saadaval olek.

Slackline näidisvideo: Wild Forrest X Slackline

Firstly. Secondly. Thirdly. Therefore. For instance. Meanwhile. After that. Further. And. But, öö. Above all. For example. Likewise. Similarly. During. In conclusion. To sum up. On the other hand. In other words. Firstly. Secondly. Thirdly. Therefore. For instance. Meanwhile. After that. Further. And. But, öö. Above all. For example. Likewise. Similarly. During. In conclusion. To sum up. On the other hand. In other words. 

Recent Posts